Category Archives: Materiały szkoleniowe

Trzecia edycja webinaru #Loteria bez tajemnic

W kwietniu 2020 r. dwukrotnie odbyło  się szkolenie online # Loteria bez tajemnic. W wyniku pozytywnego odbioru i zainteresowania kolejnych osób przygotowaliśmy trzecią edycję tego wydarzenia. Opowiadamy o metodzie na to, by loteria stała się dla Ciebie niezwykle skutecznym narzędziem promocyjnym.  Tutaj dowiesz się jak przeprowadzić loterię, by realnie wpłynęła na twoją...
Więcej

Loteria – najważniejsze pytania

Każdy może zorganizować loterię! Spółka, przedsiębiorca, "Kowalski", fundacja. Masz do wyboru kilka rodzajów loterii. Możesz dopasować koszty loterii do swojego budżetu i osiągać postawione cele. Zapraszamy Cię do odsłuchania audycji o organizacji loterii w Polsce. Z nagrania dowiesz się:
  • Na co zwrócić uwagę podczas planowania loterii.
  • Co to jest loteria promocyjna, audioteksowa i fantowa?
  • Kto może...
Więcej

Organizacja loterii – kolejne spotkania z OPP

Źródła finansowania trzeciego sektora wymagają dywersyfikacji. Loteria fantowa oraz bingo fantowe może być interesującą formą pozyskiwania funduszy. Loteria.org.pl przygotowuje OPP do podjęcia roli organizatorów loterii. We wrześniu przeprowadzimy kolejne szkolenia z cyklu  "Weź LOS w swoje ręce, czyli jak zarabiać na loteriach fantowych". Tym razem wyruszamy na południe (plan: Lublin, Kraków, Katowice, Wrocław). Wkrótce otwieramy listę uczestników. Jesteś zainteresowany udziałem...
Więcej

Jak zorganizować loterię? Część 2.

W drugiej części spotkania poświęconemu organizacji loterii Peter Jones przedstawił interesujące przykłady z rynku brytyjskiego. Oto jak NGO "AGE CONCERN" w ciągu 12 miesięcy osiągnęła dzięki loterii rezultat jakiego nie wypracowano przez 15 lat działalności tej instytucji.

Obejrzyj także: Jak zorganizować loterię? Część 1.

Uzupełnij formularz, a otrzymasz dostęp do kolejnych części, które zostaną opublikowane wkrótce: 
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Jak zorganizować loterię? Część 1.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia relacji z pierwszej części spotkania z organizacjami pożytku publicznego na temat gromadzenia funduszy za pomocą loterii fantowych.

Uzupełnij formularz, a otrzymasz dostęp do części, które zostaną opublikowane wkrótce: [contact-form-7 404 "Not Found"]

Organizacja loterii – spotkanie wyłącznie dla OPP

Od 22.06 do 24.06 przeprowadzone zostały spotkania z ponad 60 organizacjami pożytku publicznego w Warszawie, Toruniu i Gdańsku. Spotkania zatytułowano "Weź LOS w swoje ręce, czyli jak zarabiać na loteriach fantowych", a ich uczestnicy dowiedzieli się:
  1. Jak OPP może skorzystać ze swoich przywilejów?
  2. Czy OPP musi sprzedawać losy?
  3. Czy można uzyskać rocznie 100.000...
Więcej