Loteria 7aut: Zwycięzcy odebrali samochody od Buddy. Sprawdź, które możesz kupić.

W loterii #7aut zwycięzcy odebrali prestiżowe pojazdy, od Audi RS6 dla młodej rodziny po BMW M3 Toruing i Mercedesa AMG dla młodych ludzi z Warszawy. Youtuber, choć próbował, nie zdołał odkupić auta od jednego z laureatów. I już zapowiada kolejną loterię z jeszcze większą pulą nagród.

Loteria Buddy #7aut zakończyła się 29 stycznia 2024 roku, wraz z rozdaniem nagród. Nowe, ale już używane przez youtubera do nagrań, auta zostały przekazane laureatom.

Zgodnie z regulaminem loterii, zwycięzcy mieli możliwość wyboru dowolnego miejsca w Polsce. Jednakże Kamilowi udało się zebrać wszystkich na torze wyścigowym w Radomiu.

Audi RS6 trafiło w ręce młodej pary z małym dzieckiem. Sportowe kombi z 600-konnym silnikiem będzie przydatne nie tylko w drodze do żłobka.

Youtuber próbował odkupić jedno z aut, ale nowy właściciel Toyoty Supra nie zgodził się na transakcję. W związku z niedawnym kradzieżą swojego samochodu, 300-konny samochód wyścigowy przyda się mu do dojazdów do pracy.

Najcenniejsze pojazdy zdobyli młodzi ludzie z Warszawy. Ich nagrodą były dwa samochody o łącznej wartości ponad milion złotych: BMW M3 Touring oraz Mercedes AMG. Zwycięzcy postanowili sprzedać BMW – warto śledzić portale ogłoszeniowe – i przeznaczyć uzyskaną kwotę na zakup mieszkania.

Na rodzinnej fotografii zwycięzców pojawiły się również trzej szczęśliwcy “wojowników”, czyli trzy BMW serii E46. Srebrny egzemplarz jest aktualnie wystawiony na sprzedaż.

W popularnym serwisie ogłoszeniowym od kilkunastu tygodni można nabyć przepiękne BMW M3 CS, które było nagrodą w loterii na początku 2023 roku. Laureat oferuje samochód “design by Budda” za kwotę przekraczającą pół miliona złotych.

Tymczasem youtuber zapowiada kolejną loterię z pulą nagród w wysokości 2 milionów złotych. Czy masz zamiar wziąć w niej udział?

Źródło ilustracji: YouTube / BuddaTV / screenshot