logo

Zobacz 3 x Case Study tylko dla NGO's

Trzy loterie z rezultatem od 18.000 do 3 milionów w miesiąc

Odkryj metodę, która w 2023 przyniosła miliony złotych dla organizatorów.

Rok 2023 jest przełomowy dla fundraisingu. Zobacz trzy przykłady loterii, które w ciągu miesiąca przyniosły 18.000 zł, 194.000 zł oraz 3 miliony dochodu w ciągu jednego miesiąca. Odbierz dostęp do nagrania. aby wykorzystać magnetyczne losowania nagród i przyciągać więcej darczyńców.

Czy wiesz, że w tym roku uruchomiono pierwsze loterie, w których sprzedano losów za setki i miliony złotych? NGO'sy przekonały się, że losując nagrody mogą przyciągać darczyńców jak magnes.

Nie marnuj okazji, bo inni już zarabiają! Zyskuj co miesiąc tysiące złotych na dowolne cele twojej organizacji.

Rok 2023 może okazać się przełomowy! Tylko 0.3% NGOsów korzysta z możliwości loterii dobroczynnych i zaczyna odnosić znaczące sukcesy! Nie rezygnuj z możliwości posiadania niezależnego źródła finansowania. Zobacz webinar.

Bez wiedzy o loterii twoja organizacja zmarnuje szanse na przyciąganie darczyńców. Pozostaniesz w tyle za liderami, którzy już zaczynają zarabiać! Nawet 200.000 zł miesięcznie przy zerowej inwestycji. Oni wiedzą, jak przyciągnąć wykorzystując takie rewelacyjne statystyki:

69% dorosłych Polaków kupuje zdrapki
83% dorosłych Polaków kupuje zakłady totalizatora

Jakie rezultatu osiągają NGOsy, które wypróbowały magnetyczną siłę loterii?

Z nagrania dowiesz się jak organizacje osiągnęły finansowy sukces w trzech loteriach dobroczynnych:

• CASE STUDY 1: loteria która przyniosła prawie 200.000 zł przychodów w miesiąc. Minimalne koszty. Współpraca fundacji oraz opp z partnerem komercyjnym.

• CASE STUDY 2: tylko 18.000 zł przy zerowym nakładzie kosztów. Współpraca z biznesem.

• CASE STUDY 3: loteria subskrypcyjna, która regularnie od 2011 roku co miesiąc przynosi 3 miliony złotych dochodu

Przyciągaj darczyńców jak magnes. Odkryj metodę magnetycznych loterii dobroczynnych opracowaną na podstawie 1238 wdrożeń:

Dzięki tej metodzie:

° Zdecydujesz czy warto uruchomić loterie dobroczynne.

° Przestaniesz się obawiać biurokracji, marnowania czasu i pieniędzy.

° Poznasz kluczowe składniku sukcesu loterii dobroczynnej.

° Zyskasz przewagę nad instytucjami, która nie stosują legalnych loterii w swojej działaności.

Odkryj rezultaty organizacji, które przyciągają jak magnes za pomocą loterii:

W biznesie liczy się partnerstwo, w loterii rzetelność. Dziękuję zespołowi loteria.org.pl za znalezienie najlepszego rozwiązania loteryjnego dopasowanego do misji Fairtrade Polska. Zbigniew Szalbot. FAIRTRADE

Z loterią w dwa tygodnie zebraliśmy dziesięciokrotnie więcej opinii konsumenckich niż przez kilka miesięcy regularnej pracy. To robi wrażenie. Dziękuję ekspertom loteria.org.pl za wsparcie. Arkadiusz Sowiński, OBI

Zwiększyliśmy sprzedaż przy minimalnym zaangażowaniu środków i pracowników spółki.
Błażej Rozmarynowicz, GIACOMINI

Zwiększyliśmy ocenę w Google z 3.7 do 4.8 w ciągu tygodnia. Odpowiednia kombinacja nagród uruchomiła lawinę pięciogwiazdkowych opinii od naszych klientów. Świetna robota.
Dariusz Kordulasiński, AKROSOFT

Nasza akcja szczepionkowa została uruchomiona szybko i bezbłędnie. Rekomenduję zespół loteria.org.pl jako partnera do organizowania loterii we współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego. Błażej Telążka, JELCZ-L.

Przyciągaj darczyńców. Obejrzyj darmowe wideo z webinaru dla fundraiserów.

Jakie przydatne treści znajdziesz w nagraniu "3 x CASE STUDY: od 18.000 do 3 milionów w miesiąc"?
Konkrety, których oczekujesz to: co, kiedy i ile, które osiągnęły trzy istniejące podmioty. Dwa przykłady pochodzą z Polski, a trzeci z UK. Zatem jest to wiedza, którą umożliwia podjęcie racjonalnej decyzji o wykorzystaniu loterii w Twojej organizacji.

Nagranie jest efektem spotkania z grupą ponad 100 fundraiserów w 2022 roku. Wystarczyło pół roku, aby powstała loteria, która w ciągu jednego miesiąca przyniosła 200.000 zł dochodu uczestnikowi tego spotkania. Zobacz wideo. Nie przegap szansy dla Twojej organizacji.

koczorowski loteria losowania

Loteria Rezigiusza. Losowanie Mustanga.

Pan od loterii

Autor • Wojciech Koczorowski

Ekonomista, twórca i redaktor serwisu loteria.org.pl. Założyciel trzech spółek. Prezes Instytutu Loterii Dobroczynnych. Przedsiębiorca. Twórca internetowy. Szczęśliwy mąż pani psycholog. Tata trzech córek.

Od 1999 posiada uprawnienia do nadzoru nad prawidłowością organizacji loterii. Nieprzerwanie pomaga topowym markom w organizacji loterii. Autor wydawnictw "Loteria dla influencera", "Na szczęście Fundraising" oraz raportu "Loterie podatkowe 2020-2023".

Kamienie milowe:

• 1999: zdaję egzamin w Ministerstwie Finansów i uzyskuję pierwsze świadectwo zawodowe do nadzoru nad loteriami

• 2000: Levi Strauss & Co – moja pierwsza loteria

• 2004: Playprint Ltd – organizuję irlandzkie loterie w Polsce

• 2015: Na szczęście Fundraising - publikacja poradnika

• 2022: NEW! Rozwijam innowacyjne technologie w loteriach dla eCommerce

Pan od loterii • piszą o mnie i jestem z tego dumny:

Z tym nagraniem dowiesz się CO, KIEDY i ZA ILE zrobiły trzy istniejące organizacje i osiągnęły sukces. Zobacz te przykłady.

Po kliknięciu zostaniesz zostanie wyświetlony formularz, za pomocą którego otrzymasz link do wideo "3 x CASE STUDY: od 18.000 zł do 3 milionów w miesiąc".

Copyright Loteria.org.pl since 1999