Portfolio Category: szkolenie

Zimowa edycja webinaru #LoteriaBezTajemnic

CEL: PRZEWAGA, ZAANGAŻOWANIE, EFEKTYWNOŚĆ

Zyskaj przewagę. Zorganizuj loterię szybciej, efektywnej i bez błędów. Uzyskaj lepsze rezultaty wykorzystując mechanizmy bardziej angażujące konsumentów. Naśladuj najlepszych albo zostań tym, którego będą naśladować.

PROBLEM: ROSNĄCA KONKURENCJA

Co roku przybywa 20-30% loterii na rynku. Kolejne agencje i marki walczą o uwagę klientów. Zazwyczaj stosują metodę "maksymalnej puli nagród". Przekupują uczestników, ale czy w...
Więcej

Trzecia edycja webinaru #Loteria bez tajemnic

Trzecia edycja webinaru #Loteria bez tajemnic

W kwietniu 2020 r. dwukrotnie odbyło  się szkolenie online # Loteria bez tajemnic. W wyniku pozytywnego odbioru i zainteresowania kolejnych osób przygotowaliśmy trzecią edycję tego wydarzenia. Opowiadamy o metodzie na to, by loteria stała się dla Ciebie niezwykle skutecznym narzędziem promocyjnym. Tutaj dowiesz się...
Więcej

Zaproszenie na wiosenny webinar #Loteria bez tajemnic

Zaproszenie na wiosenny webinar #Loteria bez tajemnic

Odkrywamy loterię, która jest narzędziem promocyjnym na trudne dziś i na lepsze jutro. Zobacz triki, pomysły na losowania, epickie wpadki i ulubione przykłady z naszego portfolio. Dowiedz się jaką loterię zorganizować, by realnie wpłynęła na twoją sprzedaż i wizerunek:
  • Loteria w świecie e-commerce - znajdź klienta zanim...
Więcej

Szkolenie: #Loteria bez tajemnic 2019

Zaproszenie na jesienną edycją  szkolenia pt.  "Loteria bez tajemnic". Odkryj zastosowanie tej szczególnej formy promocji bez "prawniczej gadki". Zobacz triki, pomysły na losowania, epickie wpadki i ulubione przykłady z naszego portfolio. Zapytaj o podatki, terminy i obowiązki. 

Więcej