Zimowa edycja webinaru #LoteriaBezTajemnic

CEL: PRZEWAGA, ZAANGAŻOWANIE, EFEKTYWNOŚĆ

Zyskaj przewagę. Zorganizuj loterię szybciej, efektywnej i bez błędów. Uzyskaj lepsze rezultaty wykorzystując mechanizmy bardziej angażujące konsumentów. Naśladuj najlepszych albo zostań tym, którego będą naśladować.

PROBLEM: ROSNĄCA KONKURENCJA

Co roku przybywa 20-30% loterii na rynku. Kolejne agencje i marki walczą o uwagę klientów. Zazwyczaj stosują metodę "maksymalnej puli nagród". Przekupują uczestników, ale czy w ten sposób marketerzy osiągają cele? A może po prostu ryzykują i w zużywają swoje budżety?

PROPOZYCJA KORZYŚCI

Odkryj metody, które stosuję we wdrażaniu skutecznych loterii. Oszczędzaj czas i budżet. Zoptymalizuj pulę nagród. Zminimalizuj podatki i opłaty administracyjne. Wyeliminuj działania, które nie przyniosą efektu. Wypracuj swój autorski mechanizm loterii lub wybierz sprawdzone rozwiązania stosowane przez najlepszych. Loteria ma osiągnąć mierzalny efekt.

PLAN WEBINARU

10:30 do 11:15: Podstawy prawno / organizacyjne: terminy, wnioski, podatki, nadzory.
11:15 do 12.15: Case Study: 30 przykładów loterii wyznaczających trendy.
12:15 do 12:45: Dyskusja
Spotkanie podzieliłem na dwie części. Z jednej strony święty spokój, a z drugiej inspiracje:

  • efektywność wdrożenia - te działania zapewnią Twojej organizacji maksymalne skupienie; tylko te czynności musisz wykonać, aby uzyskać zezwolenie i spełnić zobowiązania wynikające z przepisów
  • rozwój - te przykłady powinieneś poznać, aby wygrywać przetargi, wybierać rozwiązania skuteczne i atrakcyjne

Odkryję przed tobą nie tylko ustawę o grach hazardowych ale także triki, pomysły na losowania, epickie wpadki i ulubione przykłady z mojego portfolio. Dowiesz się jaką loterię zorganizować, by realnie wpłynęła na twoją sprzedaż i wizerunek.

POPULARNE ZAGADNIENIA

Uczestnicy webinarów #loteriabeztajemnic reprezentują różnorodne branże (marketing, fmcg, finanse, ubezpieczenia, motoryzacja, retail, itp). Łączy ich bardzo praktyczne podejście - oczekują konkretnych odpowiedzi. Oto przykładowe zagadnienia - w trakcie spotkania dowiesz się:

  • jak zorganizować loterię w internecie i czym się różni od loterii w "realu"
  • czy można przenieść zdrapkę na komórkę
  • jak zwiększyć zaanagażowanie uczestników (np. 4 miliony zgłoszeń) z wykorzystaniem darmowych losów
  • jakie dobierać nagrody, aby zwiększyć rezultaty loterii
  • loteria bez zezwolenia - jak ją zorganizować

Wspomnę także o loteriach, które zmieniły reguły gry marketingowej. Opowiem o podatkach, kosztach, terminach i obowiązkach celnych. O tym, co jest lepsze: loteria czy konkurs? A także: jak kaczką wylosować zwycięzcę?

Po spotkaniu będziesz posiadać wiedzę przydatną do tworzenia konkurencyjnych loterii, bardziej angażujących mechanizmów akcji promocyjnych w krótszym czasie niż dotychczas.

DLA KOGO JEST WEBINAR

Webinar dedykuję Tobie!

Sądzę, że pracujesz w agencji reklamowej i zajmujesz się strategią, kreacją oraz copywritingiem. Jesteś ekspertem trademarketingu. Prowadzisz programy lojalnościowe. Zajmujesz się rozwojem e-commerce. Zarządzasz centrum handlowym. Jesteś odpowiedzialny za sieć sprzedaży ... i poszukujesz pogłębionej wiedzy na temat możliwości prawnych oraz skuteczności loterii.

Zapraszam Cię do udziału w webinarze #loteriabeztajemnic

Wojciech Koczorowski

CEO Playprint Polska, Co-owner Grzegrzółka&Ko, CEO Fundacja Instytut Loterii Dobroczynnych

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prelegent: Wojciech Koczorowski
Termin: 27.01.2021 g. 10.30
Czas: ok. 90 minut
Miejsce: Szkolenie odbędzie się online. Link do szkolenia i szczegóły uczestnicy otrzymają po zgłoszeniu się poniżej.

Szkolenie jest bezpłatne. Dla pasjonatów. Bez biznesowych zobowiązań. Liczę, że będziesz się dobrze bawić. Przygotowałem je z myślą o osobach, które nie mogły uczestniczyć w poprzednich webinarach, a którym obiecałem dodatkowe terminy. Cieszę się, że mogę się z Tobą podzielić moją osobistą pasją.

Formularz zgłoszeniowy: lista zgłoszeń zamknięta.