Zespół

Irmina Marcinkiewicz

Ekspert ds. promocji i loterii

Psycholożka, filolożka, dyrektor generalny agencji marketingowej MSU Publishing. Członek rady redakcyjnej polskiego tłumaczenia Project Management Book of Knowledge (PMBOK).
„Spośród nagród biznesowych, które zdobyłam, warto wymienić: tytuł Menadżer Roku 2017 w konkursie „Gazety Pomorskiej”, III miejsce w plebiscycie Kobieta Biznesu 2016. Uzyskała świadectwo zawodowe od Ministra Finansów upoważniające do nadzoru loterii promocyjnych i audioteksowych.

Jestem w gronie Rady Interesariuszy Wydziału Humanistycznego. Byłam ściśle związana z promocją i powstaniem kierunku Lingwistyka Praktyczna i Copywriting na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Współpracuję z Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii, posiadam certyfikat TRIZ – narzędzia do kreatywnego rozwiązywania problemów zarówno w biznesie, jak i badaniach naukowych. Największym jednak wyróżnieniem pozostaje dla mnie zaufanie uczelni i firm, które do nas wracają z chęcią współpracy przy nowych projektach oraz wieloletnia obecność członków mojego zespołu”

 

Skills
Architektura informacji100%
Kreacja100%
Produkcja multimedialna100%