Jak losować nagrody w sklepie internetowym i mediach społecznościowych

Witaj na platformie, która odmieni Twoje podejście do promocji online! Dla posiadaczy sklepów internetowych i influencerów prezentujemy innowacyjną usługę - wynajem losowania nagród!

Terminy, zezwolenia, biurokracja? To już Cię nie dotyczy...

Ta loteria czeka na Ciebie.

Nasz mentor powiedział: “Jeżeli Twój klient nie może czekać na loterię to niech TA LOTERIA CZEKA NA KLIENTA”.

Urząd wydał zezwolenie. A ty możesz zamówić losowanie w tej loterii, od ręki, bez czekania losowanie nagród. Po prostu losujesz i gotowe!

Zezwolenie na loterię wymaga czasu i formalności. Według przepisów są to aż dwa miesiące oczekiwania, kilkanaście dokumentów i spora opłata za wydanie zezwolenia.

My już swoje odczekaliśmy, abyś Ty mógł losować wygodnie i natychmiast.

Dlaczego warto wynająć losowanie?

1. Emocje, które sprzedają: Losowanie nagród generuje uczucie ekscytacji. To przekłada się na większe zaangażowanie uczestników. Losuj jak słynni youtuberzy.

2. Zyskaj Leady i Potencjalnych Klientów: Losowanie zachęca do pozostawienia danych kontaktowych w zamian za szansę na wygraną. Losowanie zwiększa ilość subskrybcji.

3. Zwiększanie Zasięgu i Zaangażowania. W 2023 roku aż 83% konsumentów wzięło udział w promocji. A losowanie jest najatrakcyjniejszą i transparentną formą zabawy.

4. Odróżnianie się od konkurencji. Według raportu Ministra Finansów tylko 90 firm w Polsce organizuje loterie. Nie musisz być organizatorem. Możesz wynająć tę usługę i losować nagrody, aby przyciągać klientów.

Losujesz jak youtuber!

Losujesz jak w aplikacji.

"W zaledwie dwa tygodnie dzięki loterii zebraliśmy dziesięciokrotnie więcej opinii konsumenckich niż w kilka miesięcy regularnej pracy. To naprawdę robi wrażenie. Dziękujemy ekspertom loteria.org.pl za wsparcie."
Arkadiusz Sowiński, OBI.

Losowanie wynajmujesz wraz z dostępem do certyfikowanej aplikacji losującej, z której korzystali już Rezigiusz, Prime MMA, M4K Garage, OBI, Santander Consumer Bank, Główny Urząd Statystyczny, Minister Zdrowia i wielu innych.

Copyright Loteria.org.pl since 1999