Legalna Loteria Wizytówkowa

Loteria wizytówkowa w Polsce jest legalna. Można ją zorganizować w trakcie eventu, konferencji lub na stanowisku targowym. Wystarczy urna na wizytówki oraz … zezwolenie na loterię lub usługa losoFun. Tylko w ten sposób można legalnie rozlosować nagrody w tego typu promocji.

Jak zorganizować loterię wizytówkową (promocyjną)?

Zezwolenie na loterię uzyskasz bez problemu u dyrektora Izby Administracji Skarbowej w ciągu dwóch miesięcy od złożenia wniosku. Sprawdź jakie dokumenty są potrzebne (link) lub pobierz cały zestaw dokumentów w postaci praktycznego poradnika pt. “Zezwolenie na loterię promocyjną – dokumentacja z komentarzami” (link).

LosoFun • wypróbuj loterię

Po co organizować całą loterię, gdy trzeba rozlosować tylko kilka nagród? Po co czekać kilka tygodni na loterię gdy gotowa loteria oczekuje, aby z niej skorzystać. Właśnie taka idea przyświecała nam gdy tworzyliśmy LosoFUN • losowanie do wynajęcia. Zbierz uczestników i po prostu losuj. Nie za miesiąc lub dwa, lecz dzisiaj. Uruchom LosoFUN zamiast konkursu, rozdania.

Co to jest LosoFUN?

LosoFUN to usługa losowania do wynajęcia, bez formalności i bez oczekiwania. To kompletne rozwiązanie, w którym znajdziesz swobodę losowego rozdawania nagród, uregulowane sprawy regulaminowe, podatki oraz dane osobowe. Dlatego LosoFUN to szybka alternatywa dla ROZDANIA lub KONKURSU oraz niewielkich LOTERII.

To warto wiedzieć zanim zdecydujesz się zorganizować jakiekolwiek losowanie nagród:

Obejrzyj nagranie o loteriach wizytówkowych. Rozmawiają mec. Monika Jurkiewicz (biografia) z kancelarii Jurkiewicz oraz Wojciech Koczorowski (biografia).

Przykład loterii wizytówkowej – otwarcie nowego hotelu w Trójmieści. Żródło: trojmiasto.pl

Przykład loterii wizytówkowej – śniadanie biznesowe Górnik Zabrze. Żródło: gornikzabrze.pl

Przykład loterii wizytówkowej – śniadanie biznesowe Businesswoman Exclusive Meeting w Lexusie. Żródło: trojmiasto.pl